TAPLIJST 2019 – 2020

·         Zaterdag: start om 19u

·         Zondag: start om 17u

·         Geen match gepland wanneer jij moet tappen? Dan zijn er matchen in de namiddag, dus wees zeker aanwezig!

Zaterdag 28/09

Maxime Defossez – Lotte Henderieckx – Lodi Janssens – Kaatje Verwilt

Zondag 29/09

/

Zaterdag 05/10

Maarten Bisschops – Bart Bertels – Wim Haest

Zondag 06/10

Ann De Coninck – Aurélie Giddelo – Lien Meulendijks

Vrijdag 11/10

VIP – Heren A

Zaterdag 12/10

Sam Corthaut – Ruben Jansegers – Flor Maeriën

Zondag 13/10

/

Zaterdag 19/10

Ben Belmans – Pieter Janssens – Jonas Merckx

Zondag 20/10

Lotte Van Sant – Hanne Verberckt – Marla Vervoort – Cato Vorsselmans  

Zaterdag 26/10

Hanne De Schutter – Griet Boden – Britt Meeussen – Karen Verressen

Zondag 27/10

/

Zaterdag 02/11

Charlotte Franken, Charlotte Vertongen – Fien Janssens

Zondag 03/11

/

Zaterdag 09/11

Stef Buylinckx – Maxim Verboomen – Sam Speckstadt

Zondag 10/11

TAP START OM 16u! Axelle Defossez – Ans Van Hofstraeten – Ellen Soetemans

Zaterdag 16/11

Jochem Bax –  Joran D’Hooghe – Ben Grootjans

Zondag 17/11

Elize Van den Brande – Noreen Riemis

Zaterdag 23/11

Anouck Daems – Lara Huygen – Loranne Mariën

Zondag 24/11

Rhani Van Dijck – Stephanie Van Dijck – Hannah Van Ginckel

Zaterdag 30/11

Noor Augustynen – Emma Gaens – Sanne Lenaerts – Julie Smets

Zondag 01/12

Sien Verheyen – Liene Kustermans – Chloë Van der Schraelen

Zaterdag 07/12

Hanne Schoofs – Stefanie Van den Brande – Lies Soetemans

Zondag 08/12

Stijn Verhaegen – Robbe Van Rossum

Zaterdag 14/12

Dorien Koninkx – Lynn Meeussen – Katrin Van den Langenbergh

Zondag 15/12

Arthur Boënne – Maarten Meeus – Sander Meeus – Anton Patteet

Zaterdag 21/12

Philippe Severijns – Gert Steemans – Michiel Meurs – Jente Wuyts

Zondag 22/12

/

Zaterdag 11/01

Bram Mol – Steven Pareit – Johan Reyntjens

Zondag 12/01

Carmen De Feyter – Tess Lenders – Kristi Peeters

Zaterdag 18/01

Arne Speckstadt – Jari Truyen – Arno Van Looy

Zondag 19/01

TAP START OM 16u! Lore Truyen – Kim Van Laer – Elien Veraghtert

Zaterdag 25/01

Sander D’Huys – Mathias Riemis – Matthias Hufkens - Jeroen D'Huys

Zondag 26/01

Maarten Vervoort – Wout Vanbussel – Xander Van Wassenbergh

Zaterdag 01/02

Herman Geens – Jo Aegten

Zondag 02/02

TAP START OM 16u!  Floor Mols - Hanne Oostvogels - Irja Truyen

Zaterdag 08/02

Kathleen Bertels - Stien Dillen - Karen Lescrauwaet

Zondag 09/02

/

Zaterdag 15/02

/

Zondag 16/02

/

Vrijdag 21/02

VIP – Dames A

Zaterdag 22/02

Maarten Smits – Kim Van Slembrouck – Steven Van Beneden

Zondag 23/02

Maarten van der Burgt – Vic van der Waal – Robin Van Sprengel

Zaterdag 29/02

Hanne Aerts – Esther Henderickx – Lobke Verheyen

Zondag 01/03

Esther Staes – Erle Van Boxel – Jozefien Van Coppenolle

Zaterdag 07/03

Melanie Mertens – Hanne Put – Heike Simons – Laura Taets

Zondag 08/03

Michael Van der Aa – Ruben De Backer – Yannick De Cnodder – Youke Thomas

Zaterdag 14/03

Jasmien Van den Brande – Nore Verwerft – Leonie Verheijen – Charlotte Wuyts

Zondag 15/03

Joke Marechal – Karina Pot – Els Van Laer – Kim Peeters

Zaterdag 21/03

Elien Oostvogels – Elien van der Burgt – Merel Van Elsacker

Zondag 22/03

/

Zaterdag 28/03

Elke Snoeckx – Inge Van den Bergh – Ann Verstrepen – Anke Van Echelpoel

Zondag 29/03

Margot Truyen – Celien Van Looy – Antje Verellen – Eliene Vanmontfort

Zaterdag 04/04

/

Zondag 05/04

/

Zaterdag 11/04

/

Zondag 12/04

/

Zaterdag 18/04

Hanne Schenck – Anne-Sophie Vertongen – Rani Wens – Runa Janssens

Zondag 19/04

/

Vrijdag 24/04

Elize Van den Brande – Noreen Riemis

Zaterdag 25/04

Joris Peeters – Nils Van Hofstraeten – Dominic Van Eyndhoven

Zondag 26/04

/